o nas

Jesteśmy na rynku od 15 lat - Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Stworzyliśmy markę FG Nieruchomości, aby móc zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie nieruchomości. Nasi specjaliści zapewniają najwyższy standard usług. Doskonale znają rynek nieruchomości, co pozwala prowadzić Państwa sprawy z należytą merytoryką i profesjonalizmem.

Jesteśmy do dyspozycji 24h, ponieważ interes naszych klientów jest najważniejszy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Zaufaj nam i zostań kolejnym zadowolonym klientem, z którymi współpracujemy w dalszym ciągu. 

Czekamy na Ciebie w FG Nieruchomości!
Kamil Lejkowski

 

Zespół


Ewa Górczyńska

792-369-922

Dominika Harajda

792 369 255

Ewa Korulczyk

792369275

Porady prawne

Oferujemy kompleksową obsługę prawną Klientów na każdym etapie postępowania. Duże praktyczne doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie świadczyć Klientom pomoc prawną nawet w trudnych oraz niecodziennych sprawach. Duży nacisk kładziemy także na obsługę Klienta oraz kontakt. Nasi Klienci mogą liczyć na na stały bezpośredni kontakt z adwokatem, jasne i przejrzyste warunki świadczenia usług a co za tym idzie brak ukrytych dodatkowych kosztów. 

Jeżeli potrzebujesz fachowej i niedrogiej porady prawnej strona ta jest właśnie dla Ciebie. Napisz do nas, a zawsze uzyskasz szybką i rzetelną pomoc prawną, której cena będzie znana przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z naszych usług. Chcemy chronić Twój interes i czas.

FG Nieruchomości

kontakt


flize-gres nieruchomości
Antoniego Lendziona 15/4A
80-264 Gdańsk

Nasze biuro FLIZE-GRES NIERUCHOMOŚCI znajduje się
w nowo otwartej Galerii City Meble w Gdańsku.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 20:00 oraz w weekendy - sobota i niedziela - w godzinach 10:00 - 18:00