;
Strona tymczasowo niedostępna...

O firmie


Flize Gres Nieruchomości
jest częścią konglomeratu Grupa Flize Gres.
W Naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg ofert nie tylko z rynku Trójmiejskiego, ale również całej Polski.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, a podstawą naszej działalności jest wzajemne zaufanie. Nasza wiedza, rzetelność i profesjonalizm zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort.

Jeśli potrzebujesz wsparcia i indywidualnego traktowania, chcesz mieć do czynienia z osobami odpowiedzialnymi, dla których liczy się dobro Klienta, a nie tylko zysk, zapraszamy do kontaktu. Zobaczysz, nasz optymizm doda Ci otuchy i ułatwi wiele spraw.

Ważnym elementem naszej współpracy z klientami jest kwestia poszukiwań źródeł finansowania w momencie, kiedy rozważana inwestycja przekracza możliwości gotówkowe klienta. Współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi brokerami kredytowymi, którzy znają doskonale systemy bankowe jak i innych instytucji finansowych dzięki czemu potrafią dobrać odpowiedni produkt do potrzeb klienta.

Grupa Flize Gres zrzesza w sobie wiele firm z segmentu budowlanego. Jej głównym członkiem jest Flize Gres, który jest czołowym generalnym wykonawcą na rynku Trójmiejskim.
Jest to wynik setek zakończonych sukcesem inwestycji ogólnobudowlanych, kubaturowych, drogowych oraz sieciowych, jako generalny wykonawca. Wszystkie prace wykonujemy rzetelnie i terminowo. Własny park maszynowy oraz kilkanaście profesjonalnych brygad umożliwia elastyczne podejście do wykonywanych inwestycji. Dodatkowo własna produkcja prefabrykatów i mieszanek betonowych sprawia, że nasza firma jest nie tylko solidna i terminowa, ale także konkurencyjna cenowo.